Na ovoj stranici možete pratiti aktuelne konkurse za radne pozicije otvorene u našoj firmi.

Svoj CV kao i motivaciono pismo pošaljite na e-mail office@ipm.rs OBAVEZNO uz napomenu za koju radnu poziciju konkurišete.

Datum postavljanja konkursa: 12.10.2018.

RADNO MESTO: Predstavnik prodaje

Ako ste:

  • vredni
  • odgovorni
  • dobro organizovani
  • komunikativni i imate smisla za pregovaranje
  • sistematični
  • ambiciozni

…i ako želite da radite u stabilnoj, rastućoj i perspektivnoj kompaniji, koja se bavi prodajom USLUGA, sa jasno postavljenim ciljevima, u kojoj je izražen timski rad, ali i lako uočljiv doprinos svakog pojedinca, pozivamo Vas da podnesete svoju prijavu za poziciju PREDSTAVNIK PRODAJE, sa sledećim opisom poslova:

  • Odgovarate Top menadžmentu
  • Analizirate tržište i predlažete ciljeve
  • Učestvujete u postavljanju komercijalnih ciljeva i planiranju njihovog izvršenja
  • Samostalno organizujete svoj rad
  • Kontinuirano pronalazite i ostvarujete kontakte sa potencijalnim klijentima
  • Komunicirate sa fizičkim i pravnim licima, sa ciljem prezentacije i prodaje USLUGA profesionalnog upravljanja i održavanja objekata
  • Na sistematičan i odgovoran nacin pratite izvršenje preuzetih obaveza Kompanije, odnosno ugovorenih USLUGA, kroz redovnu komunikaciju i koordinaciju sa operativnim sektorima unutar kompanije
  • Sačinjavate izveštaje o planiranim i realizovanim aktivnostima
  • Kontinuirano unapređujete svoje performanse, radi ostvarenja postavljenih ciljeva

Potrebne kvalifikacije:

Obrazovanje, radno iskustvo, sposobnosti

  • Stručna sprema: SSS/VSS
  • Profil: Tehnička, pravna, organizaciona, ekonomska struka
  • Radno iskustvo: Najmanje 3 godine iskustva u prodaji USLUGA
  • Dodatni zahtevi: Pozitivni rezultati u prethodnom radu, vozačka dozvola B kategorije, znanje engleskog jezika, znanje rada na računaru dovoljno za efikasno korišćenje Office-a
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač

RADNO MESTO: Pomoćni radnik službe održavanja higijene, kruga i zelenih površina

Opis posla:

  • Održavanje stambenih jedinica (čišćenje i pranje ulaza, stepeništa i liftova).
  • Mašinsko pranje podnih površina.
  • Uklanjanje otpada i lišća u objektu, garaži i krugu.
  • Košenje i održavanje zelenih površina.
  • Čišćenje snega ispred objekata (ručno i grtalicom).
  • Pajanje paučine teleskopskom pajalicom.
  • Pranje prozora.
  • Učestvovanje u ostalim poslovima održavanja.

Uslovi za obavljanje posla:

  • Obavezna vozačka dozvola (B kategorija), iskustvo u vožnji, kao i poznavanje grada.

RADNO MESTO: Profesionalni upravnik

Opis posla:

  • Organizovanje i vođenje sednica Stambenih zajednica
  • Pravljenje investicionih planova
  • Rešavanje tekućih problema zgrade
  • Komunikacija sa stanarima i njihovim predstavnicima
  • Komunikacija sa nadležnim službama
  • Ostale obaveze po Zakonu o stanovanju i održavanju zgrada

NAPOMENA: Licenca je obavezna!

RADNO MESTO: Serviser održavanja – elektroinstaler univerzalac

Opis posla:

  • brza i efikasna defektaža kvarova
  • čitanje i razumevanje razvodnih šema
  • zamena sijalica, delova svetiljki, prigušnica i ostale svetleće opreme
  • izrada novih i prepravka postojećih elektroinstalacija u objektima
  • domarski poslovi (zamena brava, kvaka, šarki, jednostavnijih elemenata vodovoda i kanalizacije, popravka delova nameštaja)

Uslovi za obavljanje poslova

Obrazovanje radno iskustvo, sposobnosti

  • III ili IV stepen stručne spreme, elektrotehničke ili mašinske škole
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima održavanja/izvođenja elektroinstalacije u kućnim i poslovnim objektima
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • odgovornost na radu, ozbiljnost i timski rad